Workshopy

Překvapení v českém achátu workshopy do brusičské dílny

Máte rádi překvapení? Říše kamenů jich má mnoho. Taková nerozpůlená achátová pecka je doslova „KINDER SURPPRISE“ vajíčko s překvapením. Přijeďte k nám do brusičské dílny Stefany a my vám takový zážitek dopřejeme.

Nejen zážitek z toho, co uvnitř objevíte, ale i to, že si ji sami vybrousíte, vyleštíte a odnesete domů. Celým procesem vás profesionálně provedeme, povíme vám i něco o historii brusičského řemesla v Čechách, ukážeme vám i další minerály ze soukromé sbírky, třeba ty, které dodnes zdobí zdi místností, kde jsou uloženy české korunovační klenoty.

Někdo k nám přijede jako zamilovaný pár, pak je kámen krásnou symbolikou pevného vztahu. Další přijedou jako kamarádi, nebo s partou oslavit životní událost a zážitek z broušení a leštění kamenů bude netradičním narozeninovým dárkem. Někdo má jen obyčejně rád kameny, přírodu a chce se dovědět víc o tom, jak se takové acháty hledají a co se s nimi dál dělá. Mohou se najít mezi vámi i ti, kteří nějaký ten kamínek našli a neví si s ním rady. Co jej společně rozříznout a opracovat, aby vám připomínal krásné vzpomínky na místo nálezu, nebo z něj dokonce vytvořit nějaký šperk. Troufnu si říci, že to náš pan zlatník bude umět.

Děti ty se u nás rozhodně nenudí, je také pustíme za hladinovou leštičku, má pomalé otáčky a práce je zcela bezpečná. Máme tu také skřítka Stefana, který je naučí i pár nových kamenů. Za odměnu si odnesou Vysvědčení šikovného brusiče a brusičky

Na povídání i ukazování toho máme spousty, záleží na vás, kdy se k nám rozjedete a co si z naší nabídky vyberete. Už nyní se na vás těšíme.

Naše nabídka workshopů

Workshop pro jednu osobu

Cena: 950

 • V ceně je možný doprovod další 1 osoby.
 • Průvodce se bude věnovat pouze vám.
 • Doba workshopu je cca 1 až 2 hodiny
Více informací Koupit poukaz

Workshop pro rodinu s dětmi

Cena: 1850

 • Pro 2 dospělé a 2 až 3 děti
 • Individuální přístup – provází dva průvodci a věnují se pouze vaší skupině
 • Doba workshopu je cca 2 až 2,5 hodiny
Více informací Koupit poukaz

Workshop pro páry

Cena: 2350

 • Pro zamilované, pro páry
 • Pro 2 osoby – individuální přístup jednoho průvodce, věnuje se pouze vám
 • Doba workshopu je cca 2 až 3 hodiny
Více informací Koupit poukaz

Objednávka Workshopu

Pokud se chcete přihlásit na jakýkoliv workshop prosím vyplňte tento formulář. Děkujeme

  Vyberte workshop:

  Datum návštěvy

  Orientační čas návštěvy:

  Spolupráce