Webové stránky procházejí změnami, vše je v tuto chvíli funkční, ale těšte se na nový vzhled :-). Váš tým STEFANY

Tisíce šperků ve stoleté rodinné tradiciNa fotce: zleva - otec Manfred Lindner, babička Stefany Lindner, děda Otto Lindner

První zmínky se v rodinné kronice tradují k roku 1925, kdy šlo o výrobu bižuterních a skleněných ozdob. Od té doby jsme naše řemeslo posunuli až k branám Wessexu, kdy náš šperk nosí Sophie, Její královská Výsost, hraběnka z Wessexu, GCVO, ale i bývalá první dáma České republiky Lívia Klausová.

Díky ruční výrobě šperků, se kterou začali naši cestu mezi světovými válkami prarodiče Stefany a Otto Lindnerovi, dokážeme nabídnout šperk pro každou příležitost. Ať už jde o náhrdelník pro naši první, bývalou sólistku Anglického národního baletu v Londýně Dariu Klimentovou nebo korunku pro vítězku soutěže Miss Aerobik 2017.

Řemeslo, cit k umění a přírodě nám průběžně předával dál syn Stefany a Otta Manfred Lindner a na začátku 90. let vznikla naše značka Stefany, ve které spojujeme naši lásku ke kamenům se znalostí jejich významu a moderním stylem.

Každý šperk z naší dílny je jedinečný a skrývá za sebou vlastní příběh. Ať už jde o samotné místo, odkud kámen pochází či jeho konkrétní zpracování. Na vyprávění toho máme spousty a rádi se s vámi o naše zážitky, znalosti i zkušenosti podělíme.

V naší dílně jste vždy vítaným hostem, protože právě vy nám pomáháte doplnit část příběhu našich šperků.

Prohlédnout šperky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení