Webové stránky procházejí změnami, vše je v tuto chvíli funkční, ale těšte se na nový vzhled :-). Váš tým STEFANY

Tisíce šperků ve stoleté rodinné tradiciNa fotce: zleva - otec Manfred Lindner, babička Stefany Lindner, děda Otto Lindner

První zmínky se v rodinné kronice tradují k roku 1925, kdy šlo o výrobu bižuterních a skleněných ozdob. Od té doby jsme naše řemeslo posunuli až k branám Wessexu, kdy náš šperk nosí Sophie, Její královská Výsost, hraběnka z Wessexu, GCVO, ale i bývalá první dáma České republiky Lívia Klausová.

Díky ruční výrobě šperků, se kterou začali naši cestu mezi světovými válkami prarodiče Stefany a Otto Lindnerovi, dokážeme nabídnout šperk pro každou příležitost. Ať už jde o náhrdelník pro naši první, bývalou sólistku Anglického národního baletu v Londýně Dariu Klimentovou nebo korunku pro vítězku soutěže Miss Aerobik 2017.

Řemeslo, cit k umění a přírodě nám průběžně předával dál syn Stefany a Otta Manfred Lindner a na začátku 90. let vznikla naše značka Stefany, ve které spojujeme naši lásku ke kamenům se znalostí jejich významu a moderním stylem.

Každý šperk z naší dílny je jedinečný a skrývá za sebou vlastní příběh. Ať už jde o samotné místo, odkud kámen pochází či jeho konkrétní zpracování. Na vyprávění toho máme spousty a rádi se s vámi o naše zážitky, znalosti i zkušenosti podělíme.

V naší dílně jste vždy vítaným hostem, protože právě vy nám pomáháte doplnit část příběhu našich šperků.

Prohlédnout šperky