Webové stránky procházejí změnami, vše je v tuto chvíli funkční, ale těšte se na nový vzhled :-). Váš tým STEFANY

Vánoce v Křišťálovém údolí už v listopadu

Sklo a výroba šperků je úzce spjata se severem Čech. Pro váš větší zážitek z našeho kraje vznikla pod záštitou Agentury regionálního rozvoje
iniciativa Křišťálové údolí, které spojuje řemeslníky a umělce z Libereckého kraje. Pomáhá tak šířit jejich příběhy, které kolikrát trvají stovky let.
Třeba jako ten náš. Vítejte v Křišťálovém údolí!


Vánoce jsou obdobím splněných přání. Vám se letos může splnit už o měsíc dříve. Stačí, když se o víkendu 20. – 21. listopadu vydáte do Křišťálového údolí, kde na vás čekají otevřené dveře u desítky řemeslníků. Otevřeno budeme mít samozřejmě i my.

V sobotu i v neděli se na vás budeme těšit od 9.00 a otevřené dveře do dílny ve Bzí jsou až do 16.30. Vánoční výzdoba  bude připravena,
jako by šlo o Štědrý den. Ochutnáte náš speciální jablkový čaj a domácí svařák

Dorazte tak s celou rodinou. Děti se zabaví v brusírně leštěním českých achátů a výrobou drobných šperků pro maminku pod vánoční stromeček. Dospělí si mohou prohlédnout naše originální klenoty, a vyřídit letos nákup dárků s dostatečným předstihem.

Máte se na co těšit. My se těšíme, na vaši návštěvu.


P.S.: Pokud budete mít speciální přání, zavolejte nám, prosím, na
604 824 884 nebo nám pošlete e-mail na stefany.jewels@gmail.com a rádi vám vyjdeme vstříc.

  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení