Využijte slevu 200Kč na první nákup nad 1500Kč. Více na 739224845. Krásný den přeje tým STEFANY:-)
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Fosilní korál

Neohodnoceno
 

Produktové číslo: 265

Rozměry: 7,5x5cm

Rhodium

Dostupnost Skladem (1 ks)
3 900 Kč
   
Kategorie Přívěs
Záruka 2 roky
 

Ve špercích STEFANY se snoubí elegance a ladnost kovu s čistou energií přírodních kamenů. Ručně vyráběné šperky rodinné firmy sídlící v Českém ráji, kraji šperku, zdobí šíje žen a podtrhují jejich osobnost.

Fosilní korál či spíše mineralogicky „achátový korál“  je kámen, který byl a stále je nošen lidmi po mnoho staletí. Tento bez přehánění nádherný kámen vzniká, když ve vodě oceánů ztvrdne oxid křemičitý  a nahradí vápencové korály některou z forem křemenného minerálu jako je achát či různé chalcedony. Tento dlouhý proces postupného zkamenění - 20 až 30 miliony let vede k tvorbě, kdy jeden minerál nahradil původní minerál, aniž by ten ztratil svůj původní tvar. Korály jsou živočišného původu a jsou to právě tělíčka těchto před miliony let žijících živočichů, jež nyní ve fosilních korálech vytvářejí nádherné vzory „květin či hvězd“.

Vlastnosti: Fosilní korál je velmi láskyplný polodrahokam. Učí nás mít v sobě sílu milovat ostatní lidi, najít v sobě odvahu jít životem s otevřeným srdcem a dávat lásku a radost pomocí působení tohoto jemného krystalu. Může zmírnit podrážděnost a pomůže vám vcítit se lépe do pocitů jiných lidí. Protože je fosilní korál téměř achátem, nese v sobě všechny vlastnosti achátu, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Fosilní korál, pokud je použit jako leštěný kámen nebo kabošon ve šperku, může pomoci s emocionální očistou, stejně jako s očistou – detoxikací celého organismu. Je též vynikajícím kamenem pro cestování, velmi účinně chrání svého nositele ve vodě nebo v blízkosti vody. 

Léčebné užití: O fosilním korálu se po tisíce let věří, že je silným kamenem pro hojení a uzdravování. Udává se, že podporuje schopnost těla absorbovat potřebné živiny a pomáhá s dobrým trávením. Jako většina fosilií podporuje fosilní korál dlouhověkost a životní energii, zatímco jako achát má četné léčivé schopnosti, kde léčitelská tradice říká, že acháty mohou zabránit hadímu uštknutí, včelímu žihadlu a kousnutí hmyzem. Fosilní korál má silně pozitivní vliv na různé funkce vašeho těla, které uvádí do harmonie a zlepšuje Váš celkový zdravotní stav. Fosilní korál je také spojován s kladnými účinky na ženský reprodukční systém a je odedávna používán pro úspěšné početí a také na zmírnění ženských zdravotních problémů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.