Webové stránky procházejí změnami, vše je v tuto chvíli funkční, ale těšte se na nový vzhled :-). Váš tým STEFANY

RECENZE

RECENZE - PŘEČTĚTE SI CO O NÁS NAPSALI NAŠI ZÁKAZNÍCI :-)
 
Po osobním setkání s paní Štěpánkou Kurfiřtovou a její dcerou Adélkou v jejich obchůdku na Hrubé Skále a po několikerém prohlédnutí všech vystavených šperků jsem věděla, že aspoň kousek té krásy a energie, zakleté v tak nádherných špercích bych ráda měla doma. Mám. Přívěsek a náramek z chalcedonu nosím s potěšením, radostí a často. Spolupráce s oběma dámami byla skvělá. Před pár dny jsem si vybrala na e shopu Stefany další šperk. Přívěsek z diamantového křišťálu. Je nádherný. Je to dárek pro maminku a věřím, že veškerá šikovnost, radost a energie, vložená do práce s kamenem a jeho síla věčnosti bude pro maminku posilující.
Přeji celému týmu Stefany hodně zdraví a spoustu energie do další krásné práce, která dělá lidem radost. Myslím, že radost z krásna je v životě stejně důležitá jako všechny ostatní hodnoty včetně zdraví.
 

Dobrý den,
musím Vám ještě jednou poděkovat za mimořádně vstřícný a korektní přístup při zadání a vyřízení mé objednávky výroby šperků dle mého přání.
Vše proběhlo naprosto spolehlivě a dle Vámi přislíbených termínů .
Mohu Vás jen doporučit.
Děkuji a přeji hodně zdaru ve Vašem podnikání
H.P. 
 
Po zhlédnutí reportáže v Toulavé kameře jsem se na Vás v loňském roce obrátila s prosbou, zda byste mi mohli pomoci a upravili nějakým způsobem můj kámen, který mi dcera dovezla jako dárek. Vytvořili jste mi nádherný šperk. Byla jsem tak nadšená, že jsem se musela hned v létě za Vámi rozjet a využít možnosti navštívit Vaši dílnu. Opět jsem byla okouzlena krásou všech Vašich šperků, které jste měli vystavené, ale i kameny, které na své zpracování do šperku teprve čekaly. Zcela mě uchvátil bílý mramor s rubíny a já neodolala a objednala si z něj přívěs. Přišel mi před pár dny. I nyní jste vykouzlili překrásný šperk. Děkuji.
Přeji Vám pevné zdraví, hodně dalších skvělých nápadů ve Vaší práci, ať Vaše šperky osloví a potěší mnoho dalších lidí.
Helena Nevoránková
Prostějov 
 
Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za vaši práci. Vámi zhotovený šperk předčil má očekávání a jsem nadmíru spokojen (jsem si jist, že se ženě bude líbit :-)). Když k tomu přidám vstřícnou a rychlou komunikaci a výrobu šperku v relativně krátkém čase, nemohu nic jiného než Vás doporučit.
Přeji hodně úspěchů do budoucna.
Váš spokojený a určitě ne naposledy objednávající zákazník J.M.